YOUR NAME
YOUR LOCATION

Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  Sosyal Medya

  Facebook Gruplara Toplu Üye Eklemenin En Kolay Yolu

  By on 3 Eylül 2017

  Facebook‘ta bir grup açtıysanız ve tüm arkadaşlarınızı bu guruba eklemek istiyorsanız bu konuyu son satırına kadar okumalısınız.  Zaman zaman benim de kullandığım ve olumlu sonuç elde ettiğim bu kod ile kolaylıkla grubunuza veya gruplara Facebook’taki tüm arkadaşlarınızı ekleyebileceksiniz.

  Bu Kodun Zararı Var mıdır ?  Şimdiye kadar defalarca kullandığımı belirteyim. Kendi sitemizin gruplarında ve Webmaster gruplarında kullanmış bulunmaktayım ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

  Her Grupta Kullanılabilir mi ? Evet sahip olduğunuz veya üyesi olduğunuz her Facebook grubuna tüm arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

  NASIL KULLANILIR VE ÇALIŞIR?

  Kullanımı oldukça basit ve herhangi bir kod bilgisine de gerek duyulmuyor. Öncelikle Chrome tarayıcı bu işlemleri yapmak için kesinlikle şarttır. Sistem şu mantıkla çalışır. Grubunuzu açarsınız daha sonra sadece kendi arkadaş listenizi tek tıkla ekleyebilirsiniz. Bu kod ile başka insanları davet edemez/ekleyemezsiniz.

  KULLANIMI: Facebook’a girin Grup sayfanıza girdikten sonra klavyeden F12 tuşuna basın oradan Console sekmesine girdikten sonra altta verdiğimiz kodları yapıştırın ve bekleyin.

  TAGS

  LEAVE A COMMENT